Dette er en dialog. Brug Tab og Shift+Tab for at navigere mellem felter. Tryk Escape for at lukke dialogen.
Er du sikker på, at du vil udføre denne handling
Dit abonnement er suspenderet
Abonnementet er suspenderet da vi ikke har modtaget din betaling. Betal venligst din faktura. Hvis du har spørgsmål til din faktura er du velkommen til at kontakte os på tlf. +45 96 26 52 52
eller support@fbg.dk.
Websitet anvender cookies og lokal lagring bl.a. for at huske dine indstillinger og til statistik. Ved at bruge sitet accepterer du dette.
Dialog. Brug pil op og ned til at vælge sprog. Tryk Enter eller Mellemrum for at vælge.
Tryk Escape for at lukke dialogen.
Kategori: Forhandlerfokus
Abonnementsartikel
Ejerleder: På den lange bane vil flere kigge i vores retning
Hos Danfoil satser man i disse år massivt på at udvikle det internationale salgsarbejde og dermed få udbredt sin kemibesparende luftsprøjte-teknologi til hele det europæiske marked.
Den danske sprøjteproducent Danfoil, med hovedsæde og fabrik i Svenstrup, intensiverer salgsindsatsen og forventer således snart at øge produktionen af de karakteristiske marksprøjter med det særlige luftsprøjtesystem.
Bag ambitionerne står administrerende direktør og medejer Martin Dyhrman Sørensen, der siden 2018 har stået i spidsen for virksomheden, men som har været med til at forme Danfoils udvikling siden 2012.
Få adgang til hele artiklen
Prøv første måned for kun 1 kr. og få ubegrænset adgang til alt indhold på Maskinbladet.dk*
* Efter første måned fortsætter abonnementet automatisk til normalpris - 179 kr. pr. md inkl. moms. Opsig når du vil til udgangen af indeværende abonnementsperiode. Tilbuddet gælder kun, hvis du ikke tidligere har abonneret på Maskinbladet.dk.